Terapia podnosząca libido

Koszt kuracji: 330 zł brutto

Dla kogo?

Rozważ terapię dożylną, jeśli:

  •  Pomimo braku ewidentnych przeszkód, z perspektywą igraszek miłosnych wygrywa zmęczenie i jakaś „atrakcja zastępcza” (gra komputerowa, film, hobby czy wycieczki po sklepach).
  •  Widzisz, że on się stara, ale Twoje pożądanie w stosunku do partnera jest jakby niewystarczające na współżycie. Znajdujesz wymówkę.
  •  Przeładowany harmonogram dnia sprawia, że tracisz potencję. Erekcja słabnie albo zawodzi. Unikasz zbliżeń, by nie ryzykować upokorzenia.
  •  Zachodzi korelacja osłabienia wzwodu z zażywaniem leków na nadciśnienie.
  •  Zażywasz antydepresanty.

Działanie i efekty kuracji

Mieszanka aminokwasów i mikroelementów została opracowana pod kątem zwiększenia popędu płciowego, a także wydolności w sferze aktywności seksualnej. Następuje poprawa krążenia i dotlenienia serca i mózgu. Ukrwienie narządów płciowych i stref erogennych stymuluje doznania. Poprzez wpływ na wyregulowanie proporcji kortyzolu i testosteronu (na korzyść tego drugiego) zyskuje Twoje pobudzenie seksualne. Zauważalnie poprawia się nastrój i poziom energii, które dodadzą Ci pewności na dłuższy czas niż „niebieska pigułka”.

Nawodnienie i odżywienie dożylne wpływa także na poprawienie wyglądu. Selen uwydatnia działanie witaminy E – „witaminy młodości” – poprawiając aktywność życiową, szczególnie u osób starszych.

Zalecenia

Wykonaj badania by wykluczyć chorobę przewlekłą (np. cukrzycę, anemię) czy zaburzenia hormonalne (szczególnie zalecana diagnostyka nadnerczy).

Hormonalne środki antykoncepcyjne wciąż są niedoskonałe. Z ginekologiem skonsultuj alternatywny preparat, albo wraz z partnerem zgłębcie inne metody.

Zweryfikuj dotychczas przyjmowane leki i używki. Rozważ odtrucie organizmu.

Eliminuj stresory (np. przegadaj problemy w związku i te z pracy), zdrowo się odżywiaj, wysypiaj się, dbaj o przyjazną więź i budowanie atmosfery zbliżenia.

W przypadku pogłębionej frustracji nie wahaj się zasięgnąć pomocy psychoterapeuty.

Jeśli do tej pory unikałeś(-aś) siłowni, to szczerze Cię zachęcamy do podjęcia regularnych ćwiczeń wysiłkowych. Już samo poprawienie siły mięśni wpływa pozytywnie na libido. Kolejnym aspektem jest szlifowanie sylwetki. Świadomość własnego ciała i jego ulepszania daje więcej pewności siebie, niezbędnej w relacjach erotycznych. Zdrowe ciało witalizuje umysł, a wyobraźnia uruchamia słowa i gesty, których podniecająca moc jest nie do przecenienia.

Pamiętaj, że łóżko nie służy do bicia rekordów olimpijskich. Nie musisz też za każdym razem szykować nowego przedstawienia, ale z drugiej strony nie utrwalaj schematów. Zatęsknij! Dłuższy (ale nie za długi!) czas wyczekiwania na zbliżenie rozpala żądzę.
Kroplówkę Libido najlepiej przyjąć przeddzień lub min. kilka godzin przed.

TOP