Terapia niwelująca skutki zatrucia alkoholowego

Koszt kuracji: 450 zł brutto

Dla kogo?

Po mocno zakrapianej imprezie, następnego dnia musisz być w formie w pracy?
Formuła dla osób, które poprzedniego wieczoru przesadziły z ilością spożytego alkoholu i cierpią na typowe objawy zatrucia alkoholowego, czyli kaca: ból głowy, nudności, nietolerancja pokarmów (nawet wody), suchość w ustach, zimne poty, kłopoty z koncentracją, nadwrażliwość sensoryczna, zaburzenia pracy serca, drżenie rąk i ogólna słabość fizyczna.

Działanie i efekty kuracji

Wlew dożylny przede wszystkim szybko przywraca właściwe nawodnienie organizmu, które warunkuje równowagę biochemiczną i pełną zdolność do pozbywania się aldehydu octowego (produktu przemiany etanolu), mocznika i toksyn. Odtwarzane zostają stężenia elektrolitów, głównie potasu i magnezu, których ogromne ilości „wypłukał” alkohol. Witamina C wspomaga wchłanianie makroelementów a selen i cynk wspomagają absorpcję witaminy C. Glukoza doraźnie podnosi energię. (Alkohol zaburza przemianę glikogenu, stąd obniżenie stanu glukozy we krwi). Witaminy z grupy B przyspieszają procesy metaboliczne, między innymi regenerację komórek i usuwanie toksyn, tym samym szybciej oddalając przykre objawy zatrucia alkoholowego.

Nasza kroplówki na kaca, kroplówki odtruwające są o wiele bezpieczniejsze niż popularne obecnie tabletki na kaca, których składniki zawsze działają drażniąco na mocno nadwyrężony układ pokarmowy.

Zalecenia

Twój organizm lepiej się zregeneruje, gdy zapewnisz mu porządną dawkę snu. Wskazany jest też ruch na świeżym powietrzu.

Wybierając się do ARD-MED w celu przyjęcia kroplówki (kroplówki na kaca, kroplówki odtruwające, odtruwanie alkoholowe) koniecznie poproś kogoś, żeby Cię przywiózł, sam(a) nie prowadź pojazdu!

Terapia na zatrucie alkoholowe
niedziela, 12 marca 2023 / Published in BLOG, ODTRUWANIE
Silny ból głowy, wymioty, nudności sprawiają, że żałujesz wczorajszej imprezy  a na myśl przyjęcia do ust tabletek popijanych łykiem wody masz mdłości?  Co zrobić w takiej sytuacji?

Impreza urodzinowa, spotkanie ze znajomymi, a może weekendowy wypad do klubu?

Szampańska  zabawa do samego rana lecz niestety z okropnym samopoczuciem kolejnego dnia?

Silny ból głowy, wymioty, nudności sprawiają, że żałujesz wczorajszej imprezy  a na myśl przyjęcia do ust tabletek popijanych łykiem wody masz mdłości?  Co zrobić w takiej sytuacji?

Zadzwoń do nas !

Okropne samopoczucie po mocno zakrapianej imprezie sprawia ,że nie jesteś w stanie wyjść z mieszkania? Nie martw się, przyjedziemy do Ciebie. Zapewniamy odtruwanie alkoholowe poprzez terapie witaminowe z dojazdem do pacjenta.

Ale co to są te terapie witaminowe i dla kogo?

Są to  z pewnością najskuteczniejsze i najszybsze metody leczenia kaca. Kroplówka witaminowa (kroplówki na kaca) może okazać się dla nas najskuteczniejszym pogotowiem kacowym. Wlew dożylny pozwala w szybki sposób uzupełnić stracone elektrolity oraz wydalić substancje toksyczne z organizmu. Nazwa pogotowie kacowe ma swoje zasadnicze uzasadnienie, wynika z podawania związków aktywnych bezpośrednio do krwiobiegu. Pozwala to także na uzyskanie natychmiastowych efektów, ponieważ wchłanianie nie jest ograniczone przez funkcjonowanie układu pokarmowego.

Terapia odtruwająca dożylna to medyczny zabieg, który ma na celu usunięcie toksyn z organizmu i poprawę stanu zdrowia po spożyciu alkoholu.

Formuła dla osób, które poprzedniego wieczoru przesadziły z ilością spożytego alkoholu i cierpią na typowe objawy zatrucia alkoholowego, czyli kaca: ból głowy, nudności, nietolerancja pokarmów (nawet wody), suchość w ustach, zimne poty, kłopoty z koncentracją, nadwrażliwość sensoryczna, zaburzenia pracy serca, drżenie rąk i ogólna słabość fizyczna.

Dlaczego wlewy witaminowe (kroplówki odtruwające) maja tak wysoką skuteczność a efekt jest natychmiastowy?

Za efekty odpowiadają nie tylko same substancje, ale przede wszystkim  forma ich podania.

Bezpośrednie włączenie do krwiobiegu jest gwarancją natychmiastowej ulgi i skuteczności.

Terapie odtruwające zawierają  między innymi elektrolity, a także witaminy np. B12, witamina C, magnez  a także inne składniki które dla każdego pacjenta dobierane są indywidulanie, które poprawiają stan po nadmiernym spożyciu alkoholu.

Dożylne podanie wymienionych substancji powoduje, że organizm szybko nawadnia się i od razu następuje jego regeneracja.

Ze względu na czas leczenia, można więc stwierdzić, że kroplówka na kaca działa dużo lepiej niż inne farmakologiczne lub domowe sposoby.

Terapia odtruwająca : Jak działa :

 • szybko przywraca właściwe nawodnienie organizmu , które warunkuje równowagę biochemiczną
 • usuwa toksyny z organizmu, ma  zdolność do pozbywania się aldehydu octowego (produktu przemiany etanolu), mocznika i toksyn.
 • wyrównuje gospodarkę wodno -elektrolitową
 • wyrównuje hipoglikemie. Glukoza doraźnie podnosi energię. (Alkohol zaburza przemianę glikogenu, stąd obniżenie stanu glukozy we krwi).
 • uzupełni utracone witaminy, elektrolity, mikroelementy głównie potasu i magnezu, których ogromne ilości „wypłukał” alkohol. Witamina C wspomaga wchłanianie makroelementów a selen i cynk wspomagają absorpcję witaminy C
 • przyspiesza regeneracje organizmu
 • ograniczenie stresu oksydacyjnego i produkcji wolnych rodników tlenowych;
 • witaminy z grupy B przyspieszają procesy metaboliczne, między innymi regenerację komórek i usuwanie toksyn, tym samym szybciej oddalając przykre objawy zatrucia alkoholowego.

My pomożemy Tobie , a co TY możesz jeszcze dodatkowo zrobić ?:

Oto kilka zaleceń, które mogą pomóc złagodzić objawy kaca:

 • Pij dużo wody – alkohol odwadnia organizm, więc picie dużej ilości wody może pomóc zrekompensować utratę płynów.
 • Unikaj kofeiny – kofeina może pogorszyć objawy kaca, dlatego lepiej unikać kawy i innych napojów zawierających kofeinę.
 • Jedz coś lekkiego i łatwostrawnego – jedzenie może pomóc w uzupełnieniu zapasów składników odżywczych w organizmie, ale lepiej wybierać lekkie i łatwostrawne posiłki, aby nie obciążać żołądka.
 • Odpocznij – kac może powodować zmęczenie i osłabienie, dlatego warto odpocząć i dać organizmowi czas na regenerację.
TOP