Suplementacja

Dla kogo?

Rozważ przyjęcie wlewów w formule Regenerującej, jeśli:

  • Twoje osłabienie wynika z przebytej choroby, a w szczególności pobytu w szpitalu. Ta terapia pozwoli Ci szybciej wrócić do formy.
  • Odniosłeś kontuzję – od powierzchownego obtarcia skóry do głębokiego urazu, włącznie z połamanymi kośćmi.
  • Przesadziłeś(-aś) z wysiłkiem fizycznym, np. podczas morderczego treningu lub zawodów.. Mimo dobrej diety Twój organizm nie jest w stanie w pełni zregenerować się samodzielnie.
  • Odczuwasz bóle w mięśniach i stawach, osłabienie.
  • W ostatnim czasie miałeś(-aś) tak duży natłok stresu i odbiło się na Twojej kondycji psychofizycznej.

Działania i efekty kuracji

Terapia regenerująca to kroplówka wzmacniająca organizm kompleksowo i długofalowo. Odpowiednio dobrane proporcje aminokwasów białkowych aktywizują regenerację na poziomie komórkowym. Wraz z kluczowymi witaminami z grupy B uzdatniają łańcuchy metaboliczne i zabezpieczają pożądane procesy odbudowy wszystkich tkanek w organizmie  – od neuronów w mózgu, poprzez czerwone krwinki, po komórki w kościach.

Wzmocnienie organizmu realizowane jest również dzięki dobroczynnemu wpływowi odżywczej kompozycji na układ odpornościowy. Ponadto zyskasz też pewność, że Twoje ciało zostanie nawodnione, a makroelementy wspomogą dodatkowo równowagę kwasowo-zasadową. Rekonwalescencja urazów z użyciem terapii regenerującej przebiega dużo szybciej i pewniej, redukując przy tym ewentualny ból i oraz dyskomfort psychofizyczny.

Zalecenia

Formuła polecana w serii (×3 i więcej).
Pamiętaj, że organizm najlepiej regeneruje się podczas snu. Zadbaj o odpowiedni czas niezmąconego odpoczynku i jakość wysypiania się.

Koszt kuracji: 290 zł brutto

Godziny pracy

Klinika placówka
poniedziałek-piątek:
8.30 - 18.30
Klinika Mobilna:CAŁĄ DOBĘ
TOP