Kroplówka wspomagająca odchudzanie

Koszt kuracji: 330 zł brutto

Dla kogo?

Kroplówka wspomagająca odchudzanie szczególnie polecana jest ludziom aktywnym.

  • Gdy wylewasz siódme poty na siłowni, ale wymarzona rzeźba wciąż uwięziona pod tłuszczykiem.
  • Ćwiczysz, aby zrzucić kilogramy, lecz czujesz, że ciągle masz za mało witalności, zarówno fizycznej jak i mentalnej.
  • Wskazana przy zubożonej diecie odchudzającej, jednocześnie przy intensywnych treningach – dla uzupełnienia niezbędnych mikroelementów.

Być może nasza kroplówka odchudzająca będzie dla Ciebie motywacją do podjęcia aktywności fizycznej?

Działanie i efekty kuracji

Składniki kroplówki wspomagającej odchudzanie działają poprzez ukierunkowanie metabolizmu na redukcję tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnej ochronie mięśni. Mobilizują enzymy, które nie mają litości dla tłuszczu w ciele.

Kwas alfa-liponowy stymuluje wydatkowanie energii i zużywanie zapasów kalorycznych. Reguluje poziomy glukozy i insuliny. Działa także na pewne obszary mózgu odpowiedzialne za hamowanie apetytu. Wykazuje właściwości chelatacyjne (usuwa metale ciężkie). Stymuluje układ limfatyczny. Detoksykuje szkodliwe produkty uboczne przemiany materii. Zmniejsza ryzyko chorób sercowo-naczyniowych.

Lipotropowa cholina także wspomaga rozpad tłuszczu aktywizując jego zużycie na energię. Ułatwia usuwanie kwasów tłuszczowych z wątroby, chroni ją przed stłuszczeniem i marskością.

Lizyna angażując cholesterol także przyspiesza metabolizm tłuszczów. Ponadto pełni ważne role w regeneracji wątroby i niwelowaniu defektów w innych organach (np. w nerkach czy płucach). Wspomaga gospodarkę wapniem. Wzmacnia i osłania kości, stawy, ścięgna oraz mięśnie.

Mikroelementy zabezpieczają sprawność procesów w organizmie. W zwiększonej ilości potrzebne są szczególnie ludziom aktywnym fizycznie, nadużywającym, a także seniorom.

Zalecenia

Obecność różnych toksyn w organizmie powoduje różne dolegliwości i choroby przewlekłe. Są także często przyczyną problemu w walce z nadwagą. Szczególnie wtedy gdy próbujesz schudnąć toksyny te mogą wpływać na codzienną wydajność i poziom energii, blokując drogę do optymalnego stanu zdrowia. Dlatego warto najpierw rozważyć oczyszczenie organizmu wspomagane terapią dożylną.

Często stres prowadzi do nadwagi, dlatego ważna jest praca nie tylko nad swoim ciałem, ale i umysłem. Sama dieta czy suplementacja dożylna nie jest gwarancją uzyskania wymarzonej sylwetki. Koniecznie znajdź czas na regularną aktywność fizyczną. To nie musi być siłownia.

Z drugiej strony, zbytnia aktywność (zazwyczaj przepracowanie) kosztem odpoczynku i czasu na regenerację też może objawiać się problemami z przemianą materii. Nie stosuj drakońskich diet odchudzających. Organizm starając się dostosować do deficytów żywieniowych paradoksalnie magazynuje zapasy w tkance tłuszczowej.

Zapraszamy na konsultację, postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Przede wszystkim zachęcamy do wykonania badań z krwi (na początek), gdyż właściwie przeprowadzona diagnostyka pozwala wyraźniej zobaczyć obraz stanu Twojego zdrowia i zidentyfikować ewentualne zatory.

Kroplówka wspomagająca odchudzanie
czwartek, 16 marca 2023 / Published in BLOG, ODCHUDZANIE
Jesteśmy tutaj aby Ci pomóc! Tym razem się uda! Jeśli wymarzona sylwetka na nadchodzące lato - to tylko z nami!Jak szybko zgubić zbędne kilogramy? Masz dość wiecznego odchudzania bez efektów?
TOP