Kroplówka rewitalizująca

Koszt kuracji: 450 zł brutto

Dla kogo?

Ta formuła jest dla Ciebie jeśli:

  • Od dłuższego czasu czujesz zmęczenie, apatię, słabość fizyczną. Nie czujesz się chory, lecz najchętniej został(a)byś w łóżku, na co nie możesz sobie pozwolić
  • Czeka Cię ważny okres ale nie czujesz się w formie. Nie ufasz, że sobie poradzisz.
  • Ostatnie dni były dla Ciebie wyczerpujące, a ty musisz sprostać poważnemu wyzwaniu.
  • Zmiana strefy czasowej
  • Ogólne zmęczenie i wyczerpanie
  • Brak wystarczającej ilości dobrego wypoczynku

Efekty kuracji

W odróżnieniu od napojów energetycznych, których działanie jest krótkotrwałe a zmęczenie powraca ze zdwojoną siłą (powoduje też skutki uboczne, jak gwałtowne podwyższenie ciśnienia, zaburzenia rytmu serca), kompleks rewitalizujący nie tylko naładuje, ale i zrekonstruuje Twój „akumulator”, co będzie odczuwalne przez kilka następnych dni.

Optymalnie zaprojektowana dawka wigoru ulży Ci podczas wysiłku fizycznego, zadziała przeciwlękowo, skróci czas Twojej reakcji, poprawi nastawienie mentalne i sprawność umysłową. Działanie poczujesz praktycznie od razu po zakończeniu wlewu, a efekt długotrwały. Zestaw aminokwasów i substancji odżywczych zawartych w tej kroplówce pracuje dla uwalniania energii zarówno dla mózgu jak i dla mięśni oraz organów wewnętrznych.

Zalecenia

Zwróć uwagę, czy spadek energii nie jest spowodowany nadmiernym eksploatowaniem własnego ciała. Wysiłek fizyczny powinien pociągać za sobą okres odpoczynku, czas aktywności nagrodzony spokojnym snem. Częstym powodem osłabienia bywa tzw. odwodnienie, co często dotyka ludzi aktywnych sportowo. Z drugiej strony marazm i apatia częściej dokucza ludziom, którzy stronią od ćwiczeń fizycznych i prowadzą siedzący tryb życia.

TOP